Screw down self-adhesive holder; 12mm; polyamide; black; UL94V-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
8J-S
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: 8J-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw down self-adhesive holder; 12mm; polyamide; black; UL94V-2
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Body colour | black |
| D dimension | 16.5mm |
| B dimension | 34.8mm |
| C dimension | 18.5mm |
| E dimension | 3mm |
| F dimension | 5.3mm |
| Type of cable accessories | screw down self-adhesive holder |
| Cable accessories application | Cable P-clips |
| Bundle diameter | 12mm |