Signaller: lighting; bulb BA15D; transparent; Usup: 12÷240VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8WD4400-1AE
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 8WD4400-1AE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; bulb BA15D; transparent; Usup: 12÷240VDC
| Supply voltage | 12...240V AC, 12...240V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | transparent |
| Series | 8WD44 |
| Body dimensions | Ø70x65.5mm |
| Caution! | Bulb has to be ordered separately |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | continuous light |