Signaller: lighting; LED; red; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8WD4420-5BB
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 8WD4420-5BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; red; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; IP65
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Series | 8WD44 |
| Body dimensions | Ø70x65.5mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light |