Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 115VAC; IP65; Ø70x65.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8WD4440-0CF
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 8WD4440-0CF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 115VAC; IP65; Ø70x65.5mm
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | blue |
| Series | 8WD44 |
| Body dimensions | Ø70x65.5mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |