Signaller: lighting; LED; transparent; Usup: 230VAC; IP65; -20÷60°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8WD4450-5AE
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 8WD4450-5AE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; transparent; Usup: 230VAC; IP65; -20÷60°C
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | transparent |
| Series | 8WD44 |
| Body dimensions | Ø70x65.5mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |