9-1393099-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9-1393099-2-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 9-1393099-2
Spetsifikatsioon tootele 9-1393099-2
| Mounting | socket |
| Operating temperature | -45...70°C |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | AgCdO |
| Coil resistance | 2.25kΩ |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 10A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 15ms |
| Coil current | 17.5mA |