Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
9-1415546-3
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 9-1415546-3
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Contact current max. | 12A |
| Relay variant | monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 0.5W |