Signaller: lighting; LED; green; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; IP66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
900016405
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 900016405
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; green; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; IP66
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | green |
| Series | Eco Modul 70 |
| Body dimensions | Ø73x76mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |