Enclosure: for remote controller; punched enclosure
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9001KYSS1
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: 9001KYSS1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; punched enclosure
| Operating temperature | -25...70°C |
| Enclosure material | stainless steel |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Application | control station |
| Dimension Y | 133mm |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 92mm |
| Number of holes | 1 |
| Gland thread | NPT3/4" |