Loudspeaker; general purpose; 40W; 8Ω; 64x64x29mm; 800÷20000Hz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9002
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9002
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 40W; 8Ω; 64x64x29mm; 800÷20000Hz
| Power | 40W |
| Colour | black |
| Height | 29mm |
| Impedance | 8Ω |
| Body dimensions | 64x64x29mm |
| Diameter | 64mm |
| Panel cutout diameter | 64mm |
| Maximum power | 80W |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |