Loudspeaker; 70W; 8Ω; Ø94x23mm; 1200÷22000Hz; Sound level: 90dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9004
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9004
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; 70W; 8Ω; Ø94x23mm; 1200÷22000Hz; Sound level: 90dB
| Power | 70W |
| Colour | black |
| Height | 23mm |
| Impedance | 8Ω |
| Body dimensions | Ø94x23mm |
| Diameter | 94mm |
| Panel cutout diameter | 64mm |
| Maximum power | 100W |
| Mounting depth | 19mm |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |