Module: LED; Colour: white warm; 1W; 2700(typ)K; 66(typ)lm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9008068
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: 9008068
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white warm; 1W; 2700(typ)K; 66(typ)lm; IP65
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | ALUSTAR |
| Operating current | 350mA |
| LED colour | white warm |
| Optoelectronic modules' features | LED Edison® Edixeon® |
| Light source features | cooperates with dimmer |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 75 |