LED tape; RGBW; LED/m: 60; SMD; 5050; 24V; W: 12mm; D: 2mm; Rainbow
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9009284
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: 9009284
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGBW; LED/m: 60; SMD; 5050; 24V; W: 12mm; D: 2mm; Rainbow
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 5 |
| Series | Rainbow |
| Width | 12mm |
| Thickness | 2mm |
| LED colour | RGBW |
| Case - mm | 5050 |
| Colour temperature | 2700K |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 14.7W/m |
| Luminosity of white colour | 420lm |