Screw; M3x5; 0.5; Head: cheese head; hex key; HEX 1,5mm; steel; zinc
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
9011796
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 9011796
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x5; 0.5; Head: cheese head; hex key; HEX 1,5mm; steel; zinc
| Material | steel |
| Length | 5mm |
| Thread | M3 |
| Plating material | zinc |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| Kind of cut | imbus |
| Head height | 1.5mm |
| Head diameter | 6mm |
| Strength class | 10.9 |