Screw; M4x12; Head: countersunk; Torx®; TX20; A2 stainless steel
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
9011947
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 9011947
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M4x12; Head: countersunk; Torx®; TX20; A2 stainless steel
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 12mm |
| Thread | M4 |
| Plating material | black finish |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | countersunk |
| Kind of cut | Torx® |
| Head height | 2.7mm |
| ISO standard | 14581 |
| Head diameter | 8.4mm |