Screw; M5x10; Head: countersunk; Torx®; TX25; A2 stainless steel
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
9011951
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 9011951
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M5x10; Head: countersunk; Torx®; TX25; A2 stainless steel
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 10mm |
| Thread | M5 |
| Plating material | black finish |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | countersunk |
| Kind of cut | Torx® |
| Head height | 2.7mm |
| ISO standard | 14581 |
| Head diameter | 9.3mm |