Signaller: lighting; bulb BA15D; red; Usup: 12÷250VDC; IP66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
902002900
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 902002900
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; bulb BA15D; red; Usup: 12÷250VDC; IP66
| Supply voltage | 12...250V AC, 12...250V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x77mm |
| Caution! | Bulb has to be ordered separately |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | continuous light |