Signaller: lighting; LED; orange; Usup: 110÷120VAC; IP66; Ø40x77mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
902021310
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 902021310
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; orange; Usup: 110÷120VAC; IP66; Ø40x77mm
| Supply voltage | 110...120V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | orange |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x77mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light |