Signaller: lighting; LED; green; Usup: 230÷240VAC; IP66; Ø40x77mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
902026313
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 902026313
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; green; Usup: 230÷240VAC; IP66; Ø40x77mm
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | green |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x77mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light |