Loudspeaker; woofer; 50W; 8Ω; Ø130x55mm; Ø: 130mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9023
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9023
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; woofer; 50W; 8Ω; Ø130x55mm; Ø: 130mm
| Power | 50W |
| Impedance | 8Ω |
| Body dimensions | Ø130x55mm |
| Diameter | 130mm |
| Maximum power | 80W |
| Resonant frequency | 52Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | woofer |