Signaller: sound; black; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; Sound level: 80dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
902500405
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 902500405
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; black; Usup: 24VDC; Usup: 24VAC; Sound level: 80dB
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | black |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x71mm |
| Sound level | 80dB |
| Signalling method | buzzer |