Loudspeaker; woofer; 60W; 2Ω; Ø165x67.3mm; 0÷5kHz; Ø: 145mm; IP64
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9046-1
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9046
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; woofer; 60W; 2Ω; Ø165x67.3mm; 0÷5kHz; Ø: 145mm; IP64
| Power | 60W |
| Operating temperature | -40...150°C |
| IP rating | IP64 |
| Colour | black |
| Impedance | 2Ω |
| Diameter | 145mm |
| Sound level | 84dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | woofer |