Wire: coaxial; RG58A/U; stranded; Cu; PVC; 305m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9058AC BK001
Tootja: ALPHA WIRE
Tootja tootekood: 9058AC BK001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; RG58A/U; stranded; Cu; PVC; 305m
| Operating temperature | -20...60°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu, tinned |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | RG58A/U |
| Wave impedance | 50Ω |
| Rated voltage | 1.4kV |
| Cable external diameter | 4.95mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | tinned copper braid |
| CPR standard | no classification |