Loudspeaker; woofer; 90W; 8Ω; Sound level: 90dB; 250mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9067-2
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9067
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; woofer; 90W; 8Ω; Sound level: 90dB; 250mm
| Power | 90W |
| Colour | black |
| Height | 102mm |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 250mm |
| Panel cutout diameter | 236mm |
| Maximum power | 130W |
| Sound level | 90dB |
| Resonant frequency | 37Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | woofer |