Loudspeaker; 25W; 4Ω; Ø99x51.4mm; 32÷9500Hz; Sound level: 80dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9070-2
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; 25W; 4Ω; Ø99x51.4mm; 32÷9500Hz; Sound level: 80dB
| Power | 25W |
| Impedance | 4Ω |
| Body dimensions | Ø99x51.4mm |
| Diameter | 99mm |
| Panel cutout diameter | 70.3mm |
| Maximum power | 40W |
| Sound level | 80dB |
| Resonant frequency | 37Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Sound frequency | 32Hz...9.5kHz |