Loudspeaker; general purpose; 80W; 8Ω; 450÷13000Hz; 100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9089
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 9089
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 80W; 8Ω; 450÷13000Hz; 100mm
| Power | 80W |
| Colour | black |
| Height | 49.2mm |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 100mm |
| Panel cutout diameter | 95mm |
| Maximum power | 100W |
| Sound level | 90dB |
| Resonant frequency | 700Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |
| Sound frequency | 450Hz...13kHz |