Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 40mm; W: 40mm; H: 22.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
910-40-2-23-2-B-0
Tootja: Wakefield Thermal
Tootja tootekood: 910-40-2-23-2-B-0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 40mm; W: 40mm; H: 22.6mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | BGA |
| Width | 40mm |
| Length | 40mm |
| Height | 22.6mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Thermal resistance @200 LFM | 2°C/W |