Stopper; for profiles; Width of the groove: 10mm; W: 90mm; L: 90mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
91030 -AS
Tootja: FATH
Tootja tootekood: 91030 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stopper; for profiles; Width of the groove: 10mm; W: 90mm; L: 90mm
| Mounting | push-in |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Application | for profiles |
| Width | 90mm |
| Length | 90mm |
| Type of mounting element | stopper |
| Width of the groove | 10mm |
| Profile raster | 90mm |