Stopper; for profiles; Width of the groove: 6mm; W: 20mm; L: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
91042
Tootja: FATH
Tootja tootekood: 91042
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stopper; for profiles; Width of the groove: 6mm; W: 20mm; L: 20mm
| Mounting | push-in |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Application | for profiles |
| Width | 20mm |
| Length | 20mm |
| Type of mounting element | stopper |
| Width of the groove | 6mm |
| Profile raster | 20mm |