Cable tie holder; polyamide; natural; A: 4.8mm; B: 9.5mm; C: 19.1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
91043
Tootja: HELUKABEL
Tootja tootekood: 91043
Spetsifikatsioon tootele Cable tie holder; polyamide; natural; A: 4.8mm; B: 9.5mm; C: 19.1mm
| Mounting | screw |
| Body material | polyamide |
| Body colour | natural |
| B dimension | 9.5mm |
| A dimension | 4.8mm |
| C dimension | 19.1mm |
| E dimension | 2mm |
| Type of cable accessories | holder |
| Cable accessories application | for cable ties |
| Tie width | 4.8mm |