Cable tie holder; polyamide; black; A: 16mm; B: 19.1mm; C: 44mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
91047
Tootja: HELUKABEL
Tootja tootekood: 91047
Spetsifikatsioon tootele Cable tie holder; polyamide; black; A: 16mm; B: 19.1mm; C: 44mm
| Mounting | screw |
| Body material | polyamide |
| Body colour | black |
| B dimension | 19.1mm |
| A dimension | 16mm |
| C dimension | 44mm |
| E dimension | 11mm |
| Type of cable accessories | holder |
| Cable accessories application | for cable ties |
| Tie width | 12.7mm |