Wire: coaxial; RG6; solid; CCS; 18AWG; PVC; black; 305m; Øcable: 6.9mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
9116 0101000-1
Tootja: BELDEN
Tootja tootekood: 9116 0101000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; RG6; solid; CCS; 18AWG; PVC; black; 305m; Øcable: 6.9mm
| Operating temperature | -40...80°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | CCS |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | RG6 |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 6.86mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | CATV, indoor |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | Al-PET-Al foil, braid made of aluminium wires |
| CPR standard | E<sub>ca</sub> |