Signaller: lighting; LED; red; Usup: 24VDC; IP65; Ø50x69mm; -30÷60°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
915012005
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 915012005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; red; Usup: 24VDC; IP65; Ø50x69mm; -30÷60°C
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Series | Modul Compete 50 |
| Body dimensions | Ø50x69mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |