Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 24VDC; IP65; Ø50x69mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
915015005
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 915015005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 24VDC; IP65; Ø50x69mm
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | blue |
| Series | Modul Compete 50 |
| Body dimensions | Ø50x69mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |