Signaller: sound; black; Usup: 24VDC; Sound level: 95dB; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
915510005
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 915510005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; black; Usup: 24VDC; Sound level: 95dB; IP65
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | black |
| Series | Modul Compete 50 |
| Body dimensions | Ø50x54mm |
| Sound level | 95dB |
| Signalling method | buzzer |