Antenna; RF; 3dBi; linear; 50Ω; 915MHz; Ø: 12.9mm; L: 195mm; male,SMA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
915M-ANT410
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: 915M-ANT410
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; RF; 3dBi; linear; 50Ω; 915MHz; Ø: 12.9mm; L: 195mm; male,SMA
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of connector | male, SMA |
| Polarisation | linear |
| Length | 195mm |
| Impedance | 50Ω |
| Diameter | 12.9mm |
| Frequency | 915MHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | RF |
| Antenna gain | 3dBi |