Microswitch TACT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
179.0
Tootekood:
95C06A6T
Tootja: GRAYHILL
Tootja tootekood: 95C06A6T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Leads | straight, for PCB |
| Mechanical durability | 50000cycles |
| Illumination | none |
| Electrical life | 50000cycles |
| Key stroke | 0.25mm |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Operating Force | 5.2N |
| Actuator colour | yellow |
| Button shape | round |
| Button height | 4.3mm |