Tootekood: A700V337M2R5ATE4R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: A700V337M2R5ATE4R5
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 330uF; 2.5VDC; Case: V; 2917; ESR: 4.5mΩ; SMD
Mounting SMD
Case V
Operating voltage 2.5V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 330µF