Enclosure: wall mounting; X: 280mm; Y: 219mm; Z: 156mm; CARDMASTER
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ABS 25/22-3
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: ABS 25/22-3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 280mm; Y: 219mm; Z: 156mm; CARDMASTER
| Operating temperature | -40...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 219mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 280mm |
| Dimension Z | 156mm |
| Kit contents | base, covers for terminal block compartment, mounting screws |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK07 |