Enclosure: multipurpose; X: 188mm; Y: 378mm; Z: 130mm; SOLID; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ABS 3819 13 G
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: ABS 3819 13 G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; X: 188mm; Y: 378mm; Z: 130mm; SOLID; ABS
| Operating temperature | -40...60°C |
| IP rating | IP66, IP67 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Dimension Y | 378mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 188mm |
| Dimension Z | 130mm |
| Kit contents | cover fastening screws, mounting screws |
| Cover colour | grey |
| Cover material | ABS |
| Mechanical impact resistance | IK08 |