Cable; 75Ω; 7.5m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC-3C2V-0750-WH
Tootja:
Tootja tootekood: 11513
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; 75Ω; 7.5m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; white
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | nickel plated |
| Impedance | 75Ω |
| Cable length | 7.5m |
| Kind of cable | RG59 |
| Outside diameter | 5.3mm |
| Type of connection cable | coaxial antenna |
| Core diameter | 500µm |
| Cable/adapter structure | coaxial 9.5mm plug, coaxial 9.5mm socket |
| Insulation colour | white |
| Shield structure | aluminium foil, braid made of copper wires |