Tootekood: AC0402FR-0739KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: AC0402FR-0739KL
  • Tolerance
  • Series
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 39kΩ; 62.5mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Resistance 39kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%