Tootekood: AC0402FR-0751KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: AC0402FR-0751KL
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 51kΩ; 62.5mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Resistance 51kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%