Tootekood: AC0402JR-07220KL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: AC0402JR-07220KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 220kΩ; 62.5mW; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Resistance 220kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%