Resistor: wire-wound; THT; 33Ω; 5W; ±5%; Ø7.5x18mm; axial
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC050000B3309J6BCS
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: AC050000B3309J6BCS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: wire-wound; THT; 33Ω; 5W; ±5%; Ø7.5x18mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 5W |
| Resistance | 33Ω |
| Type of resistor | wire-wound |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 18mm |
| Body dimensions | Ø7.5x18mm |
| Diameter | 7.5mm |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |