Tootekood: AC0603FR-0768RL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: AC0603FR-0768RL
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 68Ω; 100mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 68Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%