Resistor: wire-wound; THT; 330Ω; 7W; ±5%; Ø7.5x26mm; axial
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
AC07000003300JAC00
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: AC07000003300JAC00
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: wire-wound; THT; 330Ω; 7W; ±5%; Ø7.5x26mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 7W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | wire-wound |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 26mm |
| Body dimensions | Ø7.5x26mm |
| Diameter | 7.5mm |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |