Current transformer; Series: AC; 5A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 2.5mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1005
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 5A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 2.5mVA
| Series | AC |
| D dimension | 7.62mm |
| H dimension | 23.8mm |
| C dimension | 15.24mm |
| Input current | 5A |
| L dimension | 23.8mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 9.5mm |
| W dimension | 11.12mm |
| Power VA | 2.5mVA |