Current transformer; Series: AC; 15A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 23mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1015
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 15A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 23mVA
| Series | AC |
| D dimension | 7.62mm |
| H dimension | 23.8mm |
| C dimension | 15.24mm |
| Input current | 15A |
| L dimension | 23.8mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 9.5mm |
| W dimension | 11.12mm |
| Power VA | 23mVA |