Current transformer; Series: AC; 25A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 63mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1025
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 25A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 63mVA
| Series | AC |
| D dimension | 10.16mm |
| H dimension | 30.2mm |
| C dimension | 30.32mm |
| Input current | 25A |
| L dimension | 30.2mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 11.4mm |
| W dimension | 14.3mm |
| Power VA | 63mVA |